Новини політики. 30 вересня. Сьогодні Печерський районний суд міста Києва продовжив розгляд кримінальної справи, порушеної стосовно екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Наразі в суді тривають дебати

Тимошенко присутня в залі разом з чоловіком Олександром, донькою Євгенією Карр та своїми адвокатами Миколою Сірим, Олександром Плахотнюком і Юрієм Суховим.

Перед появою головуючого судді Родіона Кірєєва у залі засідань, настоятель Володимирського собору прочитав молитву “Отче наш” для підсудної. Після чого, до зали зайшов суддя Родіон Кірєєв і розпочав засідання.

На початку судового засідання Кірєєв надав чоловіку Тимошенко Олександру можливість виступити в судових дебатах, але той відмовився. “Мені складно тут говорити, я не буду повторювати те, що вчора говорили адвокати і Вам з прокурорами не сподобається те, що я скажу, тому я відмовляюся від судових дебатів, щоб не псувати всім настрій”, – зазначив О.Тимошенко.

Після цього в суді перейшли до обміну репліками.

Прокурор Олександр Микитенко під час обміну репліками сказав, що докази, які захист вважає сфабрикованими, є справжніми і оформлені належним чином.

“Єдине, що в них є описки, зокрема в документах від 31 квітня. Не можна вважати доказ неналежним і недопустимим через звичайну машинальну описку. Вони допустимі, навіть у вироку, не кажучи вже про матеріали справи. У нашому випадку, описки є очевидними і ніяк не міняють становище підсудної”, – сказав Микитенко.

Також він пояснив, чому у справі Тимошенко робилися вихідні та свята. “У слідчого ненормований час у нього є чіткі встановлені строки на виконання експертиз, тому слідчий міг працювати і у вихідні”, – зазначив він.

На репліку сторони обвинувачення, що нібито захист боїться показати оригінали директив Тимошенко, адвокати підсудної порадили прокурорам обшукати Бойка.

“Раніше прокурори заявляли, що ми начебто боїмось, що буде знайдено оригінал директив Юлії Тимошенко, що вона дала на переговори НАК”Нафтогазу” з ВАТ”Газпромом”. Я взагалі не розумію звідки вони це взяли”, – сказав Сухов.

Після цього він додав, що може підказати прокурорам де мітиться оригінал документа, оскільки, у матеріалах справи міститься копія з факсиміле. “Проведіть обшук в Міністерстві палива та енергетики у Юрія Бойка, оскільки тодішній міністр Юрій Продан після того, як отримав директиви від Тимошенко мав здати їх в канцелярію міністерства, тому це не ми боїмося, що буде знайдений оригінал, а, мабуть, ви”, – сказав Сухов.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.