Новини світу. 23 вересня. Колишній глава МВФ Домінік Стросс-Кан проведе очну ставку з журналісткою і письменницею Трістан Банон, яка звинувачує його в спробі зґвалтування.

Трістан Банон хоче очної ставки зі Стросс-Каном

Очна ставка організована на вимогу журналістки, яка хоче зустрітися з кривдником тет-а-тет.

“Я хочу, щоб він сказав мені в очі, що я все вигадала”, – заявила Банон.

Банон стверджує, що Стросс-Кан спробував зґвалтувати її під час інтерв’ю, яке вона брала для своєї книги в 2003 році. Заяву журналістка вирішила подати тільки в 2011 році, коли Стросс-Кан став фігурантом секс-скандалу в США. Журналістка також розповіла, що до неї зверталися й інші жінки, які стали жертвами Стросс-Кана.

Колишній глава МВФ назвав звинувачення Банон вимислом і подав проти журналістки зустрічний позов, звинувативши її в наклепі. Він сказав, що всього лише намагався поцілувати журналістку, а коли вона чинила опір, залишив ці спроби.

14 травня 2011 Стросс-Кан був заарештований в аеропорту Нью-Йорка за звинуваченням у сексуальних домаганнях до покоївки готелю, в якому він зупинявся. Нафіссату Діалло заявляла, що політик примусив її до орального сексу. Стросс-Кан ці звинувачення відкинув.

Скандал коштував Стросс-Кану посади глави МВФ, а також змусив його відмовитися від участі в президентських виборах у Франції, на яких Стросс-Кана, що представляє Соціалістичну партію, вважали одним з головних конкурентів Ніколя Саркозі.

За підсумками розслідування справу проти Стросс-Кана в США було закрито, бо слідство виявило велику кількість суперечностей у показаннях покоївки. З’ясувалося, що Діалло неодноразово брехала поліцейським і суду, а також повідомила імміграційній службі недостовірні відомості про себе.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.