Новини здоров’я. 30 вересня. Ви швидко заливаєтеся фарбою і жахливо засоромлюєтесь поступившись місцем повній жінці, прийнявши її за вагітну?

Сором'язливість - ознака того, що людині можна довіряти

Не переживайте з цього приводу! Експерти стверджують, що сором’язливі люди найбільш гідні довіри.

Вчені з університету Каліфорнії підтвердили, що сором’язливість є не такою вже й поганою якістю, що може позитивно впливати на соціальне життя людини. Як показали експерименти за участю волонтерів, «сором’язливість – це своєрідна емоційна ознака того, що цій людині можна довірити свої найпотаємніші думки. На грунті збентеження виростає довіра і бажання кооперувати».

Ці висновки можуть бути цікавими як для роботодавців, так і для закоханих. Начальник, якому потрібні надійні і готові до колективної роботи співробітники, повинен вибирати людей, які легко бентежаться в незручній ситуації. Також, сором’язливі люди – непогані сім’янини, адже вони більш схильні до вірності і підтримці моногамних стосунків.

«Сором’язливість в помірних кількостях – це ознака чесноти. Ми вважаємо, що з цим не треба боротися, оскільки ця якість може стати в нагоді в житті. Людям, які вміють червоніти, хочеться довіритися», – відзначають автори дослідження.

При цьому вони підкреслюють, що помірну сором’язливість не слід плутати з соціальною тривожністю або необґрунтованою сором’язливістю, які є психологічними проблемами.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.