Новини світу. 26 вересня. Поки пенсіонери відпочивали, в їхньому будинку скунси пожували меблі і дроти.

Скунси міцно осіли в помешканні пенсіонерів

У місті Палм-Бей штату Флорида в будинок до літнього подружжя “в’їхала” група з десяти скунсів.

Скунси-нелегали заселились, коли господарі будинку вирушили на місяць на канікули.

Як розповіли Білл і Стефані Пальєрі, тварини залізли до них у дім через вікно, яке було залишене відкритим для кондиціонування приміщення.

Скунси дарма часу не гаяли – за місяць вони перегризли в кімнатах дроти, зіпсували кухонний буфет, прорили тунелі в стінах і зламали сушарку для одягу.

Тим не менш, літнє подружжя не відразу помітило присутність скунсів у своєму будинку. За словами 77-річної Стефані Пальєрі, вона побачила групу з п’яти тварин, коли сиділа на кухні й пила каву. Жінка зазначила, що дуже злякалась скунсів і “хотіла залізти повище”.

Вигнати скунсів-нелегалів виявилось пенсіонерам не по кишені, тому місцеві бізнесмени прийшли їм на допомогу. Ловці скунсів погодились виконати всі роботи безкоштовно, а підприємці пообіцяли посприяти сімейству Пальєрі в ремонті меблів і устаткування.

Чи вдалося до цього моменту вигнати всіх скунсів, точно невідомо. При цьому фахівці відзначили, що тварини деякий час можуть повертатися в будинок до пенсіонерів, оскільки вже облаштувались там і звикли до приміщення.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.