Новини світу. 5 вересня. Син Муаммара Каддафі Сааді Каддафі знову вийшов на зв’язок з телекомпанією CNN і заявив про свій нейтралітет у боротьбі між Національною перехідною радою з одного боку і своїми братами і батьком – з іншого.

Муаммар Каддафі
Син Каддафі зізнався, що зберігає нейтралітет у конфлікті

“Він (Сааді Каддафі) сказав, що не бачив ні брата, ні батька вже приблизно два місяці”, – розповів в ефірі телеканалу кореспондент Нік Робертсон, який став уже традиційним співрозмовником для Сааді Каддафі.

“Він зазначив, що знаходиться в околицях міста Бені-Валід, але взагалі багато переміщається в останній час. Дивитися телебачення йому не вдається, але відчуває він себе у відносній безпеці”, – зазначив Робертсон.

За словами кореспондента CNN, Сааді Каддафі останнім часом вів переговори з представниками повстанців.

“Він зазначив, що хоче добитися припинення вогню. Однак, коли в середині тижня його брат Саїф аль-Іслам виступив по радіо і телебаченню з агресивним закликом продовжувати боротьбу, командири повстанців припинили переговори. Сааді Каддафі підкреслив, що має відмінності зі своїм батьком і братом в оцінках подій у Лівії. Він підкреслив, що дотримується нейтралітету в конфлікті”, – зазначив кореспондент CNN.

За матеріалами Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.