Новини світу. 11 вересня. Іспанські військові 10 вересня взяли в полон сімох сомалійських піратів, повідомляє Agence France-Presse.

Іспанські військові захопили сімох піратів

Моряки військового корабля “Галіція” помітили в Аденській затоці підозріле судно. Воно не відреагувало на вимоги зупинитися, і по ньому було відкрито вогонь. В операції взяв участь вертоліт. В результаті судно затонуло. Виявилося, що на борту перебувала французька заручниця і семеро піратів. Заручницю звільнили, а піратів затримали.

Звільнену заручницю звуть Евелін Коломбо. Вона разом з чоловіком Крістіаном Коломбо намагалася здійснити кругосвітню подорож на яхті “Трайбал Кет”. 8 вересня в Аденській затоці на яхту було скоєно напад, подружжя подало сигнал лиха. Німецький військовий корабель незабаром виявив “Трайбал Кет” в територіальних водах Ємену, але на її борту нікого не було.

Подружжя Коломбо є досвідченими яхтсменами. У 1997 році вони поставили світовий рекорд за швидкістю яхти-катамарана. Щоб вирушити в навколосвітню подорож, подружжя продало все своє майно. У Франції у них залишилися дві дорослих доньки.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.