Новини медицини. 28 вересня. Остеохондрозом сьогодні страждає практично кожна третя людина у віці від 30 до 45. З’являється це в основному у людей з малорухомими видами роботи, особливо в тих, хто працює за комп’ютером.

Остеохондроз є проблемою в багатьох людей

Особливо часто люди страждають від остеохондрозу шийного та поперекового відділів хребта.

Шийний остеохондроз вважається другим за поширеністю видом такого захворювання як остеохондроз. Шийний остеохондроз, по суті, це деградація міжхребетних дисків у шийному відділі хребта. Він викликає моторошну наростаючий біль в шиї. Так само біль може розростатися в частину голови і плечей.

Визначити причину виникнення шийного остеохондрозу практично неможливо, оскільки цих причин дуже багато. Однією з найбільш частих причин є звичка читати в транспорті і сидяча робота за комп’ютером без періодичного проведення гімнастики.

Лікування шийного остеохондрозу нічим не відрізняється від профілактики та лікування інших видів остеохондрозу. Єдиною відмінністю в лікуванні шийного остеохондрозу є застосування різних ортопедичних комірів та спеціальної лікувальної гімнастики для шийного відділу хребта. Для профілактики хвороби під час читання і роботи за комп’ютером слід тримати голову прямо, і не перебувати довго в одній і тій же позиції, як можна частіше міняти положення тіла і голови.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.