Новини технологій. 24 вересня. Тепер кожен малюк, який залишає будинок дитячого садка в Швеції, буде «оснащений» невеликим пристроєм, який зв’язується із супутником і повідомляє вихователю місцезнаходження дитини.

GPS слідкуватиме за місцезнаходженням дитини

Скандинавські вихователі дитячих садків придумали, як не втратити своїх маленьких підопічних при поході на екскурсію. GPS навігаційні пристрої покликані допомогти вихователям у їх нелегкій праці, однак батьки виявляють невдоволення з приводу такого нововведення. На їхню думку, це неетично, а самі діти ще дуже малі, щоб за ними стежили за допомогою електронних пристроїв.

Директор одного з дитячих садів в Швеції, навпаки, вважає, що навігаційні прилади дуже корисні, і в їх використанні немає нічого поганого. Це робиться лише у найкращих інтересах дітей та їх батьків, адже одному вихователю досить важко встежити за 20 дітьми і вчасно виявити пропажу одного з них.

За словами виробників дитячих GPS, нова технологія є лише доповненням, і ні в якому разі не замінює живого вихователя. Крім цього, підкреслюють вони, в систему не вноситься ніяка особиста інформація про дитину.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.