Новини здоров’я. 17 вересня. Батьки шведських першокласників жахнулися, дізнавшись, що їхнім дітям дають читати книги про жіночі і чоловічі статеві органи.

"Lilla Snippaboken" викликала обурення у батьків

Історії, написані спеціально для дітей, в подробицях пояснюють зовсім недитячі речі.

«Я була шокована. Я і не уявляла, що в школі можуть бути такі книги», – розповідає одна з батьків. «Ці книги описують мастурбацію, і що відбувається з тілом, коли людина збуджується. Я хочу, щоб діти залишалися дітьми якомога довше», – пояснює свої сумніви мати семирічної дівчинки, яка отримала книги у шкільній бібліотеці.

Книга про жіночі статеві органи – “Lilla Snippaboken” – використовує шведський сленг для позначення слова «піхва». У книзі в подробицях описані анатомія жіночих геніталій, процес збудження і місячні. Також, книга оповідає про історію жіночої сексуальності і розповідає про ставлення 12-річної дівчинки до сексу і мастурбації.

У ній можна знайти інформацію про тампони, виділення, петтінг і нецензурну лексику. Автор книги Ден Хеджер подбав і про хлопчиків, написавши для них історії про пеніс (“Lilla Snoppboken”).

Шкільне керівництво не бачить нічого поганого в дитячій сексуальній літературі і не збирається вилучати книги з бібліотеки. Згідно національної навчальної програми, діти 7-9 років повинні знати назви і функції різних частин тіла, а школярів 10-12 років необхідно проінформувати про статеве дозрівання, сексуальність і народження дітей.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.