Новини здоров’я. 26 вересня. Шлюб шкідливий для фігури, стверджують британські експерти.

Подружній парі немає потреби слідкувати за фігурою

Одружені люди підтримують себе в хорошій фізичній формі куди менш охоче, ніж холостяки.

Згідно з опитуванням, проведеним в Британії, дружини і чоловіки рідше слухають поради експертів і витрачають 150 хвилин в тиждень на спорт, на відміну від самотніх або розлучених. Загалом, лише 27% опитаних жінок і чоловіків підтримували себе у формі, причому жінки робили це на 10% частіше, ніж чоловіки.

Серед людей, найменше зацікавлених у заняттях спортом, 76% чоловіків і 63% жінок були одружені. На відміну від них, лінивцями виявилися лише 24% одиноких чоловіків і 33% незаміжніх жінок. «Пов’язані узами шлюбу люди, як правило, старші за віком і виховують дітей, і, можливо ці та інші фактори не дають їм можливість займатися спортом, як раніше», – пояснюють автори дослідження.

Раніше вчені попереджали про те, що шлюб не найпозитивніше позначається на фігурі подружжя: серед пов’язаних сімейними узами людей удвічі більше товстунів, ніж серед неодружених. Очевидно, дружини і чоловіки проводять більше часу вдома в теплі і затишку, сидячи перед телевізором, рідше займаються сексом і не мають достатньої мотивації виглядати привабливо.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.