Новини науки. 23 вересня. Чи притягуються протилежності, коли йдеться про дружбу? Експерти вважають, що люди шукають собі друзів серед тих, хто поділяє їхні переконання та інтереси.

дружба
Друзі підтримують нас у житті

Безумовно, ми не намагаємося відшукати серед сотень потенційних друзів своїх «близнюків», однак загальні інтереси роблять дружбу більш легкою і приємною.

Коли у людей є вибір, вони заводять тісні відносини з тими, хто розуміє їх краще від інших і розділяє їхні релігійні та політичні переконання.

Вчені з Канзасу провели опитування студентів двох коледжів з 500 і 25 000 осіб. У результаті виявилося, що у великому коледжі студенти знаходили собі максимально схожих на них друзів.

У невеликому навчальному закладі міцна дружба існувала незалежно від спільності поглядів. При тому, що студенти обох коледжів проводили зі своїми друзями приблизно однакову кількість часу, в невеликих співтовариствах відносини стають тіснішими.

Дослідники пояснюють це тим, що, можливо, коли у нас є вибір, ми перестаємо цінувати дружбу з несхожими на нас людьми, маючи можливість знаходити собі нових друзів.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.