Новини здоров’я. 1 вересня. Дітям необхідно добре висипатися, щоб приносити додому хороші оцінки. Для цього їх слід починати привчати до розпорядку сну за деякий час до початку навчального року, радять експерти.

Школярам потрібно висипатися, щоб гарно вчитися

Хоча багато дітей лягають спати досить пізно під час канікул, з початком навчального процесу їм необхідно повернутися до нормального розпорядку сну, попереджають вчені з університету Алабами.

Адекватний сон, вважають вони, необхідний для академічної успішності дитини та її загального благополуччя.

3-5 річним дітям потрібно 11-13 годин сну, а 5-12 річним – 10-11 годин сну щоночі.

«Пам’ять, оцінне мислення, уважність, емоційна стабільність і навіть імунітет – все це страждає від нестачі сну у дітей шкільного віку. Що стосується підлітків, їм необхідно мінімум 9 годин нормального сну», – відзначають дослідники.

Як показало опитування, близько 60% дітей до 18 років скаржаться на втому вдень. Більше 15% засипають у школі. За тиждень до початку навчального року дітей слід почати укладати в ліжко в строго певний час і не надто пізно, щоб вони висипалися і не відчували себе сонними в школі.

Для того, щоб дитина спала спокійно, експерти рекомендують прибрати з його кімнати всі електронні прилади, такі як телевізор, комп’ютер і мобільний телефон, що здатні порушити сон.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.