Новини здоров’я. 27 вересня. Щоранку в громадському парку Ханоя лунає гучний сміх декількох сотень людей. Послідовники йоги сміху збираються вранці на свіжому повітрі, щоб довести, що порція сміху – найкращі ліки від усіх хвороб.

йога сміху
Йога сміху допомагає людині розслабитися і гарно повеселитися

Ось уже два роки сотні жителів в’єтнамської столиці щоранку прямують в центральний парк міста, щоб посміятися під керівництвом майстра йоги Ле Ан Сона.

Прихильники йоги сміху вірять, що сміх разом з класичними вправами йоги не тільки робить їх щасливішими, а й допомагає боротися з хворобами і позбавляє від стресу.

Заняття йогою сміху триває 45 хвилин. Ті, що нею займаються, піднімають руки, плескають, марширують, роблять смішні вирази обличчя і намагаються розсмішити один одного ще сильніше.

Вперше цей вид йоги з’явився в 1995 році. Його засновником став доктор Мадан Катаріа, фізіолог з Індії. Зараз у 60 країнах світу налічується більше 600 клубів йоги сміху.

Наукові дані підтверджують, що невимушений сміх і йогівські дихання розтягують м’язи і підвищують рівень ендорфінів в організмі. Ці речовини відомі, як гормони щастя.

За матеріалми Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.