Новини економіки. 3 вересня. В умовах глобалізації економіки шанси будь-якої країни залишитися осторонь кризових процесів майже нульові.

фінансова криза
Шанси України залишитись осторонь кризи дуже малі

Особливо це стосується країн з орієнтацією економіки на експорт і з низьким розвитком внутрішнього ринку, вважає директор аналітичної групи Da Vinci AG Анатолій Баронін.

«Сумно констатувати, але сьогодні в арсеналі немає ніяких ефективних економічних заходів, здатних запобігти черговій хвилі кризи в нашій країні», — сказав А. Баронін в інтерв’ю ДТ.

При цьому він зазначив, що забезпечення економічної незалежності держави необхідно було починати з моменту отримання політичної незалежності. Це, перш за все, комплексні програми розвитку альтернативної енергетики, модернізації виробничих потужностей та інфраструктури, розбудови збиткових для бюджету схем — пенсійної системи, системи охорони здоров‘я, оборони тощо.

Вирішувати ці завдання необхідно в період сприятливої ​​світової кон’юнктури. «Намагатися наспіх перебудувати економіку в період загострення панічних настроїв, стриманості інвесторів, глобальних політичних розбіжностей і нестабільності профільних для Україні експортних ринків — утопія», — констатував експерт.

Нагадаємо, що президент України Віктор Янукович запевнив у здатності української влади впоратися з другою хвилею світової економічної кризи.

Восени 2008 року прем’єр Юлія Тимошенко обіцяла не пустити кризу навіть «на поріг».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.