Новини культури. 28 вересня. Всесвітньо відома співачка Шакіра, яка має заспівати на відкритті НСК “Олімпійський” у Києві 8 жовтня, удостоєна звання “Людина року”.

Шакіра стала "Людиною року"

Відповідну почесну премію колумбійська виконавиця отримає 9 листопада в Лас-Вегасі, повідомляють іноземні ЗМІ.

Нагородження є складовою частиною щорічної церемонії вручення музичних премій “Латін Греммі”, які присуджуються Латиноамериканською академією звукозапису.

“Для нас честь віддати данину заслугам цієї повної енергії, соціально активної жінки, чия блискуча творчість глибоко зворушила безліч людей у ​​всьому світі”, – підкреслив президент академії Габріель Абароа-молодший.

Він звернув увагу на те, що нагорода присуджена 34-річній співачці не стільки за музичний талант, скільки за активну благодійну діяльність. Шакіра ще у 18-річному віці заснувала фонд допомоги дітям з малозабезпечених сімей в отриманні освіти, пізніше була обрана послом доброї волі ЮНІСЕФ, вносить значний вклад у збір добровільних пожертвувань на потреби постраждалих від стихійних лих.

У 2010 році Міжнародна організація праці (МОП) нагородила запальну колумбійку медаллю за багаторічну допомогу латиноамериканським дітям з бідних сімей.

Зазначимо, що співачка є володаркою семи “Латін Греммі” і номінована на отримання ще трьох цих нагород у поточному році. У 2010 році академія назвала “Людиною року” видатного іспанського тенора Пласідо Домінго.

“Летін Греммі” щорічно присуджуються у 47 номінаціях. Обов’язкова умова для учасників: виконувані ними твори повинні бути записані у студії іспанською або португальською мовами.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.