Новини світу. 4 вересня. Схиблена на сексі Кароль Боун віддає перевагу зв’язку на одну ніч. Після реєстрації на 13 сайтах знайомств в 2008 році, вона переспала з 200 партнерами, незважаючи на радикуліт і артрит.

Кароль Боун задовільняють стосунки на одну ніч

За словами міс Боун, вона віддає перевагу чоловіків від 30 до 40. Ще вона любить зустрічатися з сімейними парами і відвідувати секс-вечірки. Жінка захопилася Інтернет-знайомствами після того, як розірвала тривалі стосунки зі своїм партнером, які тривали 21 рік.

“Я всього лише отримую задоволення від сексу. Я не шукаю серйозних стосунків – з цим все скінчено. Я просто хочу повеселитися”, – каже міс Боун, у якої вже сім онуків. – Чоловіки за 50 недостатньо витривалі, щоб задовольнити мене. До того ж, мені не подобаються пивні животики”.

Двічі заміжня британка з Лідса завжди наполягає на тому, що не шукає серйозних стосунків – її цікавлять тільки випадкові зв’язки. Якщо партнер залишається на ніч, то Кароль спить в іншій кімнаті – вона не хоче навіть прокидатися поруч зі своїм сексуальним партнером.

“Я б могла пекти пироги, наглядати за онуками і навіть зв’язати кілька светрів, але це не для мене”, – заявляє міс Боун. – Мій вік нічого не означає – я відчуваю сильний сексуальний потяг. Так чому я не можу отримувати задоволення?”.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.