Новини здоров’я. 24 вересня. Вважається, що на першому побаченні слід вести себе дуже скромно і в жодному разі не переходити до інтимнішого спілкування, інакше відносини виявляться безперспективними.

Секс на першому побаченні зовсім не небезпечний

Нове дослідження показало, що ці поради давно пора відправити «на смітник».

Згідно з опитуванням, проведеним вченими з університету Айови, США, поцілунки і секс на першому побаченні зовсім не перешкоджають зав’язуванню серйозних стосунків. Крім цього, експерти вважають, що спільне проживання під одним дахом до весілля – не така вже й погана ідея.

Намагаючись слідувати загальноприйнятим правилам, ми забуваємо прислухатися до свого внутрішнього голосу і ігноруємо попередній досвід. Крім цього, сучасні люди все частіше розглядають випадковий секс, як нормальний життєвий досвід, і не дозволяють непотрібним думкам отруювати їм задоволення, яке вони відчувають на самому початку романтичних стосунків.

Згідно старих «бабусиних» порад, мудра жінка не стане жити з чоловіком до шлюбу, і не буде залишати у нього в будинку свої речі. Однак опитування показують, що спільне проживання до офіційного оформлення відносини ніяк не впливає на шанси жити разом довго і щасливо.

Але ось згідно зі статистикою, в наші дні дуже багато відносин, які переростають в щасливе сімейне життя, починаються з випадкового статевого зв’язку, найчастіше позбавленого всякого романтизму.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.