Новини світу. 30 вересня. На початку 2009 року Себастьян Феттель купив будинок Neumüli в невеликому селі Еллігаузен в швейцарському кантоні Тургау і хотів побудувати тенісний корт і басейн розміром 20 на 6 метрів.

Феттелю не дозволили переплановувати хату

Однак його плани викликали невдоволення місцевих громад: спочатку люди протестували, оточивши щільним кільцем заповідник, а потім звернулися до Всесвітнього фонду дикої природи та Організацію з охорони ландшафту.

В результаті Себастьян Феттель знайшов компроміс: він відмовився від будівництва тенісного корту і басейну, пристосувавши для купання ставок. Пілотові Red Bull Racing також дозволили спорудити навколо старого млина паркан довжиною 270 метрів, який залишиться до 2020-го року, поки не підросте жива огорожа.

В якості компенсації Себастьян Феттель готовий підтримати ініціативу щодо захисту зайців і їжаків і віддасть деяку частину свого маєтку під проект, пов’язаний з роботою зі збереження різноманіття видів. Тепер це рішення має отримати схвалення місцевої влади.

“Ми задоволені, пан Феттель задоволений, тільки дії місцевої громади були дещо нестриманими”, – сказав Йост Рюгг, представник Світового фонду дикої природи.

За матеріалами f1news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.