Новини технологій. 24 вересня. Корпорація Samsung займе жорсткішу позицію і стане більш агресивною у своїх патентних розглядах з Apple.

Samsung хоче засудити Apple за iPhone п'ятого покоління

Про це заявила глава відділу глобального маркетингу мобільних комунікацій Samsung Лі Юнг Хі в недавньому інтерв’ю Associated Press, торкаючись теми запеклої юридичної суперечки, що вже протягом декількох місяців ведеться двома IT гігантами.

За словами пані Лі Юнг Хі, південнокорейський виробник раніше був надміру пасивний у своїх діях, але тепер він стане відстоювати свої права в більш агресивній манері. При цьому, хоча прямо не говориться про подання Samsung додаткових позовів до Apple, надходять повідомлення про намір корейської компанії розв’язати глобальну війну зі своїми американськими конкурентами.

Зокрема, ходять чутки про плани Samsung засудити Apple за поки не анонсований iPhone п’ятого покоління, як тільки цей смартфон надійде в продаж у Південній Кореї і на європейському ринку. Втім, як підкреслюється багатьма аналітиками, Samsung змушений проявляти відому обережність у бойових діях з Apple, оскільки компанія з Купертино є ще й великим споживачем його продукції.

За матеріалами Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.