Новини технологій. 3 вересня. Парад новинок від Samsung Electronics продовжила компактна цифрова камера Samsung WB750, спадкоємець Samsung WB700.

Нова камера Samsung WB750

Основною особливістю даної моделі є наявність 18-кратного оптичного зуму, реалізованого завдяки ширококутному об’єктиву f3.2-5.8 24-432mm від Schneider-Kreuznach і доповненого функцією 24х Smart Zoom.

Таким чином, камера Samsung WB750 цілком підійде для папараці-початківця, який віддає перевагу фотографувати непомітно для об’єктів зйомки, що знаходяться на деякій відстані. Природно, при такому великому для компактної камери значенні оптичного зуму не обійтися без ефективного механізму стабілізації зображення. У цьому випадку механізм об’єднує оптичну і цифрову системи стабілізації.

 

Нова камера Samsung WB750

Крім того, характеристики Samsung WB750 включають CMOS сенсор з роздільною здатністю 12,5 Мп і пропрієтарною технологією заднього освітлення (Back Side Illuminated), що дозволяє підвищити якість одержуваних фотографій.

Наявна також функція зйомки відео в якості 1080p плюс можливість отримувати 10 Мп знімки під час запису відео. Відзначимо і підтримку серійної зйомки зі швидкістю до 10 кадрів в секунду, а також тридюймовий LCD дисплей і порти Micro USB і HDMI. На європейському ринку Samsung WB750 з’явиться цього місяця за ціною 249 євро.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.