Новини світу. 22 вересня. Відео. Камери спостереження на станції метро “Жовтнева-радіальна” в Москві записали, як 46-річна француженка, вчителька при посольстві Франції в Росії Марілен Буланже кинулася під потяг.

Жінка вирішили піти на той світ з метро

На кадрах видно, як мадам Буланже з’являється на пероні о 10:12. Перш ніж зробити відчайдушний стрибок Марілен довго ходить по платформі, немов прощається з цим світом, переконуючи себе, що іншого виходу немає. Через станцію за цей час встигли проїхати три електропотяги.

“У машиніста не було ніякої можливості запобігти трагедії: жінка кинулася під колеса поїзда на самому початку перону, де швидкість складу ще занадто велика, щоб швидко зупинити його”, – сказали в правоохоронних органах столиці Росії.

О 10:17 вчителька все ж підходить до краю платформи – туди під’їхати вагон.

Проходять довгі 20 секунд, а потім жінка різко знімає рюкзак і кидається під колеса.

“Для вилучення тіла з контактної рейки довелося знімати напругу на 7 хвилин. Ще до приїзду лікарів швидкої допомоги самовбивцю підняли на платформу”, – розповіли в поліції.

На записі видно, що жінка ще ворушиться, але ніхто не наважується їй допомогти. Працівниця метро, ​​думаючи, що Марілен померла від сильного удару, штовхає ногою її рюкзак і, підчепивши носком черевика, кладе вчительці на живіт.

На жаль, лікарі Першої міської лікарні виявилися безсилі допомогти мадам Буланже, незабаром вона померла в реанімації.

Всі, хто близько знав Марілен, впевнені: жінка наклала на себе руки через нещасливе кохання до директора тієї самої школи, де вона працювала.

“Напередодні вона розіслала нам всім прощального листа. У посланні вона описувала свої відносини з директором школи мсьє Рібье. Вона сказала, що більше так не може”, – розповіла колега мадам Буланже.

ВІДЕО

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.