Новини здоров’я. 7 вересня. Міністерство охорони здоров’я РФ запустило проект по боротьбі з алкоголізмом і наркоманією “Незалежність”.

Росіяни зможуть перевірити себе на залежність

Запуск проекту, який став частиною програми з формування здорового способу життя “Здорова Росія”, приурочений до свята тверезості, який відзначається в Росії 11 вересня.

“Незалежність” має забезпечити користувачів достовірною інформацією про механізми формування залежностей і розвінчати популярні міфи про алкоголь і наркотики.

Передбачається, що інформаційні сюжети і тести допоможуть росіянам визначити у себе наявність алкогольної або наркотичної залежності і дізнатися шлях до її подолання.

“Досвід роботи Клубу нікотинової Незалежності показав, що особисте спілкування і підтримка допомагають у відмові від шкідливих звичок. Створюючи проект “Незалежність” ми, перш за все, хотіли розповісти, як зберегти своє здоров’я, і ​​поділитися професійними досвідом того, як допомогти рідним і близьким, які знаходяться в біді”, – пояснила помічник міністра охорони здоров’я і соцрозвитку Софія Малявіна.

У 2010 році споживання алкоголю на душу населення в РФ склало 15 літрів на людину в рік в перерахунку на чистий спирт, що є одним з найвищих показників у світі. При цьому, за розрахунками Всесвітньої організації охорони здоров’я, споживання восьми і більше літрів етилового спирту на рік становить загрозу для здоров’я.

За матеріалами MEDНовости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.