Новини світу. 6 вересня. Переважна більшість росіян схвалюють введення в Росії хімічної кастрації для засуджених судом педофілів.

Педофілів каструватимуть

Такі результати опитування, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД).

За даними ВЦВГД, введення хімічної кастрації для злочинців, засуджених за сексуальні злочини проти неповнолітніх, схвалюють 89 відсотків респондентів. Негативно до цього нововведення поставилися лише 7 відсотків опитаних.

При цьому 83 відсотки росіян вважають, що хімічна кастрація повинна застосовуватися до засуджених педофілам в примусовому порядку. Тільки 9 відсотків учасників опитування висловили думку, що цей захід повинен застосовуватися за згодою самого злочинця.

Влітку цього року президент Дмитро Медведєв вніс до Держдуми законопроект, що передбачає ряд поправок до статей Кримінального кодексу, що регулюють відповідальність за сексуальні злочини проти дітей та неповнолітніх. Одним з нових заходів, передбачених президентським законопроектом, є введення так званої хімічної кастрації – медикаментозного придушення статевої функції – для засуджених педофілів. Передбачається, що хімічна кастрація буде застосовуватися на добровільній основі – за згодою самого злочинця.

Раніше Держдума відхилила інший законопроект про хімічну кастрацію педофілів, розроблений депутатом “Справедливої Росії” Антоном Бєляковим. Бєляков пропонував застосовувати до педофілів хімічну кастрацію в примусовому порядку.

Хімічна кастрація застосовується до засуджених за педофілію і інші злочини на сексуальному грунті в ряді країн Європи, а також у США. Майже повсюдно хімічна кастрація проводиться за згодою, або на прохання засудженого злочинця. Почасти це пояснюється тим, що ефект хімічної кастрації зворотній: функції статевих залоз відновлюються при припиненні прийому гормональних препаратів.

Джерело Медновости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.