Новини технологій. 15 вересня. Генеральний прокурор Росії Юрій Чайка висловився в підтримку дій, спрямованих на контроль соціальних мереж з метою забезпечення захисту свобод громадян.

Росія контролюватиме людей у соцмережах

Про це він заявив у Мінську на засіданні Координаційної ради генпрокурорів СНД. «Ви бачили, що трапилося в Лондоні, — сказав Чайка, маючи на увазі масові погроми на початку серпня, — на мою думку, питання очевидне — за цією діяльністю повинен бути контроль».

Минулого місяця масові погроми та мародерство відбулися у багатьох містах Великобританії. Їх учасники координували свою діяльність через Facebook i Twitter, через що влада Британії висловилася про блокування соцмереж.

Генеральні прокурори Білорусі та Казахстану підтримали Чайку. Зокрема, за словами Григорія Василевича (Білорусь), єдині правила користування інтернетом та соцмережами мають бути встановлені на рівні ООН. Його казахський колега сказав, що питання контролю соціальних мереж — це «питання майбутнього, і держави повинні спільно протидіяти цьому злу».

За матеріалами Watcher

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.