Новини України. 5 вересня. Глава МЗС України Костянтин Грищенко відвідав українську бібліотеку в Москві і заявив, що та сьогодні все добре.

Грищенко каже, що в українській бібліотеці все добре

5 вересня 2011 р. в рамках робочого візиту до Російської Федерації Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко відвідав Бібліотеку української літератури м. Москва, повідомляє прес-служба МЗС України.

Під час зустрічі з колективом цієї установи Міністр підкреслив особливу роль Бібліотеки у популяризації української мови та культури на теренах Російській Федерації, а також висловив задоволення у зв’язку з врегулюванням напруженої ситуації навколо її діяльності та переведенням роботи у нормальне русло.

Костянтин Грищенко наголосив, що керівництво Російської Федерації з розумінням ставиться до зацікавленості нашої держави у забезпеченні нормального функціонування Бібліотеки. Україна та Росія налаштовані на подальший конструктивний діалог з метою всебічної підтримки діяльності цього важливого осередку української культури в Москві.

“Було також зазначено, що в Україні високо цінують те, що у російській столиці існує унікальний культурно-просвітницький заклад, діяльність якого спрямована на задоволення національно-культурних потреб однієї з найбільших за чисельністю українських громад у світі”, – повідомляють в МЗС.

З метою поповнення бібліотечного фонду Грищенко передав Бібліотеці у дарунок видання творів класиків української літератури та сучасних авторів, відеоматеріали про Україну.

У зустрічі також взяли участь Посол України в Російській Федерації В. Ю. Єльченко, заступник мера Москви Л. І. Швецова, представники зовнішньополітичних відомств двох країн та Громадської ради Бібліотеки української літератури м. Москва.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.