Новини спорту. 19 вересня. Президент Олімпійського комітету Росії Олександр Жуков і глава Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка підписали меморандум про співпрацю двох організацій.

Росія підтримає Україну

Відповідаючи на запитання журналістів після підписання документа у Москві, Жуков підкреслив, що відносини між олімпійськими комітетами Росії та України завжди були дружніми і тісними. Він повідомив, що перед укладанням меморандуму вони з Бубкою обговорили конкретні напрями співпраці. Бубка, в свою чергу, відзначив, що НОК України дуже цікавить досвід підготовки Росії до зимових Олімпійських ігор 2014 року в Сочі, оскільки, за його словами, республіка націлилася на боротьбу за проведення Ігор-2022.

“Олімпійський комітет Росії буде всіляко підтримувати Україну в бажанні отримати Олімпійські ігри“, – підкреслив Жуков.

Меморандум передбачає спільну діяльність з організації двосторонніх змагань, сприяння співпраці в галузі підготовки спортсменів, тренерів та інших фахівців у галузі спорту. Сторони планують розвивати взаємовигідне співробітництво в галузі наукового і технічного сприяння спортивному руху, включаючи обмін інформацією зі всіх олімпійських дисциплін.

За матеріалами Спорт Экспресс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.