Новини світу. 5 вересня. Глава МЗС РФ Сергій Лавров закликав без політизації та ідеологізації шукати вирішення питань, пов’язаних з газовим співпрацею між Москвою і Києвом.

Сергій Лавров
Росія не політизує питання газу і не жене Україну в кут - Лавров

“Що стосується газових та інших економічних питань, то ми тут керуємося загальноприйнятими принципами поваги міжнародних зобов’язань, включаючи і контракти, і міжурядові угоди”, – сказав Лавров.

“Думаю, що ті, хто займаються газовою співпрацею, в цілому питаннями, пов’язаними з вільною торгівлею або з лібералізацією торговельних режимів, будуть професійно, без політизації та ідеологізації, шукати відповіді на ці питання”, – підкреслив російський міністр.

“Думаю, що чиї будь-які спроби загнати кого б то не було в кут ніколи не сприяють розвитку хороших відносин, не кажучи вже про стратегічні відносини. Росія до таких спроб не вдається”, – підкреслив Лавров.

“У відносинах з Україною ми керуємося принципами стратегічного партнерства. Зараз завершуємо роботу над декларацією, яка буде конкретизувати зміст нашого стратегічного партнерства. Це – незмінний курс російського керівництва”, – запевнив він.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.