Новини політики. 2 вересня. Росія готова розвивати з Афганістаном співпрацю не тільки в економічній сфері, а й у політичному діалозі, а також в області безпеки, заявив президент РФ Дмитро Мєдвєдєв.

Хамід Карзаєм і Мєдвєдєв

“Ми готові до того, щоб розвивати наше співробітництво з Афганістаном як в економічній сфері, так і в підтримці політичного діалогу, діалогу в сфері безпеки і діалогу з гуманітарних питань”, – сказав Мєдвєдєв на зустрічі з президентом Афганістану Хамідом Карзаєм.

Глава російської держави відзначив, що ситуація в регіоні, в кінцевому рахунку, “повинна залежати від регіональних держав”.

“І, я думаю, що це той курс, якого ми повинні дотримуватися, і це основний напрямок взаємодії, в якому ми повинні перебувати”, – сказав Мєдвєдєв.

У свою чергу Карзай підкреслив, що розділяє точку зору російського президента.

Афганістан задоволений розширенням відносин з Росією, і це той природний шлях, яким ми і повинні йти”, – сказав президент Афганістану.

Зупинившись на ситуації в Афганістані, Мєдвєдєв назвав однією з головних задач, що стоять перед цією країною, підвищення боєздатності національних Збройних сил.

“Щоб вони могли в кооперації з іншими силами, а, в кінцевому рахунку, самостійно вирішувати задачі забезпечення обороноздатності своєї держави, протидіяти екстремістським угрупованням та наркозлочинності”, – сказав президент РФ.

Він також високо оцінив ті зусилля, які робить Пакистан для боротьби з тероризмом на своїй території.

“Ми також сподіваємося на те, що цей процес буде продовжений і принесе відповідні результати”, – сказав глава російської держави.

Джерело РИА Новости

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.