Новини спорту. 27 вересня. 11-ий тур Прем’єр-ліги України планувався як один з найцікавіших. Зокрема очікувався вихід на перше місце в турнірній таблиці одного з лідерів чемпіонату “Шахтаря” або “Динамо”.

Протистояння лідерів чемпіонату завершилося нічиєю

Проте центральний матч туру між гірниками та киянами завершився внічию 0:0. Команди й надалі мають по однаковій кількості очок (“Шахтар” випереджає “Динамо” за різницею забитий і пропущених м’ячів).

“Металісту” вдалося вирвати перемогу в “Дніпра” і скоротити відставання від лідерів до двох очок.

Після “вічно третього” “Металіста”, після 11-го туру, на вісім очок відстає чотири команди – “Арсенал”, “Таврія”, “Ворскла”, “Кривбас”.

Згідно зі статистикою УПЛ:

− “Шахтар” перервав серію з 10-ти матчів із забитими м’ячами, але продовжив до 14-ти безпрограшну.
− “Динамо” не програє 11 турів − з початку нинішнього сезону.
− “Металіст” найдовше серед учасників Прем’єр-ліги не знає гіркоти поразок − 15 ігор. При цьому “суха” серія голкіперів харків’ян триває 277 хвилин.
− “Арсенал” не пропускає на виїзді 534 хвилини, не програє 5 матчів.
− “Таврія” перервала 4-матчеву безвиграшну серію на своєму стадіоні. Одночасно кримчани вже 6 матчів обов’язково забивають у чужі у ворота та пропускають самі.
− “Кривбас” перервав безкомпромісну серію у гостях з 8-ми зустрічей. Також у гостях криворіжці пропускають у 18-ти останніх іграх.
− “Металург” має 4-матчеву серію з перемог.
− “Дніпро” 4 поєдинки поспіль у гостях не перемагає, а не забиває також на чужих стадіонах вже протягом 317 хвилин.
− “Волинь” програє 3 матчі поспіль, не виграє 5.
− Вже 11 матчів до ряду, коли “Зоря” виступає у ролі господаря, забиває лише одна команда. Нічиїх вдома луганці не знають 14 ігор.
− “Олександрія” має серію з 3-х мирних результатів.
− “Іллічівець” пропускає 9 поєдинків поспіль.
− “Чорноморець” перервав 21-матчеву безвиграшну серію.
− “Карпати” у гостях не виграють 9 останніх ігор.
− “Оболонь” – єдина команда Прем’єр-ліги без перемог у поточному сезоні. З урахуванням попереднього “пивовари” не виграють 14 зустрічей.