Новини світу. 19 вересня. Голова бюджетного комітету Палати представників Конгресу США республіканець Пол Райан звинуватив президента Барака Обаму в провокуванні класової війни.

Пол Райан не погоджується з Обамою

Свою заяву Райан зробив в ефірі телеканалу Fox News після того, як стало відомо, що президент має намір оголосити про підвищення податків для мільйонерів.

Відповідаючи на питання ведучого про новий податок, Райан заявив, що класова війна може допомогти в політиці, але зашкодить економіці. Він підкреслив, що постійне підвищення податків для тих, хто створює робочі місця, не може привести до зростання економіки. За словами конгресмена, особливо постраждає в цьому випадку малий бізнес.

Своє висловлювання Райан зробив з приводу так званого “правила Баффета“. Суть пропозиції підприємця полягає в тому, щоб американці з доходами понад мільйон доларів платили принаймні ті ж податки (у відсотковому відношенні), що й середній клас.

За словами Баффета, через те, що він одержує значну частину свого доходу від інвестицій, в кінцевому підсумку податок, який він сплачує, в процентному відношенні виявляється нижче, ніж податок, виплачуваний його секретаркою з зарплати. Однак, як пояснив Райан, зі своїх активів багаті люди сплачують й інші податки, так що мова для них йде про подвійне оподаткування.

Очікується, пропозиція ввести “правило Баффета” буде 19 вересня озвучено Обамою як частина плану зі скорочення дефіциту бюджету.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.