Новини України. 23 вересня. Партія “Батьківщина” висловлює повну солідарність зі студентами, які протестують та застерігає ректорів від тиску на них.

"Батьківщина" просить ректорів не тиснути на студентів

Керівники “вишів” повинні пам’ятати про відповідальність за незаконний тиск на студентів, за порушення їхніх громадянських прав та свобод, йдеться в повідомленні партії.

“Відставка Табачника – справедлива вимога, яку поділяють всі громадяни, які мають елементарне почуття національної гідності, яке не дозволяє їм терпіти українофоба-негідника на чолі української освіти”, – відзначають в БЮТ

“З іншого боку, всім слід розуміти, що нема окремої гуманітарної політики Табачника, що його тривале перебування на посаді означає, що і президент Янукович, і прем’єр Азаров повністю поділяють його україноненависницькі погляди, про що, зокрема, свідчить і вшанововування на вищому державному рівні пам’яті Столипіна, відомого своєю українофобською політикою, запереченням права українців на власну державу і власну національну ідентичність”, – повідомляють в партії.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.