Новини спорту. 9 вересня. Red Bull Racing і Renault Sport F1 офіційно підтвердили, що продовжать співпрацю протягом наступних п’яти років.

Red Bull Racing і Renault Sport F1 продовжили контракт

Отже, після 2014-го року на машинах Red Bull стоятимуть турбомотори Renault V6 робочим об’ємом 1,6 літра.

Новий контракт також передбачає, що в 2012-2013 рр.. Renault Sport F1 продовжить постачати команді двигуни V8 і мотор-генератори для KERS.

Як випливає з розповсюдженого прес-релізу, співпраця між партнерами виходить на новий рівень. Угода передбачає створення спільного технічного підприємства для розробки інноваційних рішень, які будуть використовуватися в турбомоторі V6, починаючи з 2014-го року.

Компанії Red Bull Technology і Renault Sport F1 мають намір обмінюватися ноу-хау і ділитися досвідом, щоб створити надійний і конкурентоспроможний силовий агрегат, призначений як для Red Bull Racing, так і для клієнтських команд.

“Створення двигунів V6, які будуть введені в 2014-му році – це дуже серйозний проект, тому знання, ресурси і досвід Red Bull Technology в області F1 допоможуть фахівцям Renault Sport F1 розробити та сконструювати конкурентоспроможний силовий агрегат і оптимізувати його інтеграцію в шасі”, – сказав керуючий директор Renault Sport F1 Жан-Франсуа Кобе.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.