Новини політики. 28 вересня. Рада Європи високо оцінює внесок Президента України Віктора Януковича в імплементацію рекомендацій Венеціанської комісії щодо виборчого законодавства.

Володимиру Рістовскі сподобалися дії Януковича

Як повідомляє прес-служба глави держави, керівник офісу Ради Європи в Україні Володимир Рістовскі високо оцінив професійний і відповідальний підхід і ту атмосферу, в якій працює робоча група з питань вдосконалення законодавства про вибори, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

“Це є ознакою того, наскільки відповідально Президент України підходить до вирішення питання організації виборчих кампаній”, – заявив Володимир Рістовскі на засіданні Робочої групи, яке відбулося сьогодні в Адміністрації Президента України.

За словами Рістовскі, проект Закону про вибори народних депутатів України будуть обговорюватися Венеціанською комісією 14-15 жовтня цього року. А остаточний висновок буде опубліковано на веб-сайті Комісії 17 жовтня.

Нагадаємо, за словами міністр юстиції Олександра Лавриновича, Янукович запропонує Верховній Раді ввести змішану систему виборів до парламенту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.