Новини світу. 15 вересня. Фахівці Громадської Палати, що проводили незалежне дослідження причин загибелі лайнера, з’ясували, що корабель потопили незакриті ілюмінатори.

теплохід Булгарія
"Булгарія" потонула з вини капітана

Основна вина в загибелі 122 людей у катастрофі круїзного корабля “Булгарія” на Волзі лежить на членах екіпажу, – до такого остаточного висновку прийшли незалежні експерти, найняті членами Громадської Палати РФ.

“Ми вивчили всі обставини даної справи, поговорили з десятками людьми, вивчили саме судно в доці”, – коментують фахівці.

За словами співробітників комісії, саме той факт, що лайнер вийшов у рейс з незадраєними ілюмінаторами на палубі і привів у підсумку до настільки трагічних наслідків.

“Ілюмінатори були розташовані всього в 65 сантиметрах від поверхні води”, – говорить представник експертної групи, – “хвиля просто захлиснула в них і корабель став моментально наповнюватися водою”.

Остаточна вина лежить на капітанові, – одноголосно стверджують експерти. Саме він, як досвідчений річник, повинен був дати команду задраїти всі люки та ілюмінатори.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.