Новини України. 19 вересня. Компанія ProstoPrint повинна покинути приміщення, в якому зараз знаходиться їх офіс та виробничі потужності.

ProstoPrint попросили звільнити приміщення

Приміщення, яким зараз користується компанія, є орендованим. За словами Дениса Олєйнікова, контролюючі органи знайшли можливість натиснути на власника приміщення і чітко дали зрозуміти, що ProstoPrint повинен виїхати з цього будинку. Компанії дали лише 1 тиждень «на збори».

Цього тижня працівники ProstoPrint планують почати свій тур Україною, в рамках якого продаватимуть футболки «Спасибо жителям Донбасса» та іншу поліграфічну продукцію. В четвер вони вирушають на Західну Україну.

Нагадаємо, що позаминулого тижня київський УБОЗ захопив офіс ProstoPrint, внаслідок чого було паралізовано роботу компанії.

Минулого тижня на Майдані Незалежності відбулась фан-ярмарка «Thank you, people of Donbass», в рамках якої планувався продаж футболок, чашок і сумок з гаслами «Спасибо жителям Донбасса». Однак на ярмарок приїхало близько 10 автобусів з бійцями спецпідрозділу Беркут, які конфіскували весь товар. Згодом футболки було повернуто організаторам.

За матеріалами Watcher

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.