Новини медицини. 26 вересня. На багатьох сайтах в Інтернеті можна знайти різні поради, і навіть цілі методики, що відповідають на питання “Як схуднути за місяць?”.

схуднення, дієта
Сьогодні цілком реально схуднути впродовж місяця

Всі ці поради пишуть як фахівці, так і читачі, але це не означає, що всі вони правдиві, дієві і допоможуть вам у боротьбі із зайвими кілограмами. Найчастіше ці поради не тільки не допомагають позбавитися від зайвих кілограмів, але і завдають непоправної шкоди здоров’ю людини, відзначають в НоуХауМед.

Відомо, що переважно поява в людини зайвих кілограмів свідчить про якесь порушення в злагодженій роботі організму. І для того, щоб успішно визначити причину появи надлишкової маси тіла, необхідно пройти повну діагностику організму. Завдяки використанню сучасних технологій процес діагностики займає дуже мало часу.

Незважаючи на настільки швидку діагностику організму, обладнання сьогодні дозволяє не тільки визначити причину появи зайвих кілограмів, але і виявити захворювання ще на початковому клітинному рівні. За результатами обстеження організму, спеціаліст медичного центру зможе скласти для пацієнта індивідуальну програму зниження зайвої ваги без шкоди для здоров’я.

Найбільш популярною методикою зниження надмірної маси тіла на даний момент є німецька програма “Формед”. Ця програма дозволяє поступово стабілізувати свою вагу і привести організм в норму: тобто разом зі схудненням нормалізуються всі фізіологічні процеси в організмі. Так само дуже ефективним способом схуднути є кодування ожиріння за методом академіка Смелова. Основою цієї методики є емоційно-стресова терапія, нормалізуюча масу тіла без ефекту “йо-йо”.

Сьогодні існує низка методик, завдяки яким пацієнт пройде точну діагностику, скине зайві кілограми і покращить стан здоров’я.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.