Новини світу. 2 вересня. Співробітники сервісного центру Apple помилково видали клієнтові жорсткий диск з даними, призначеними для тільки внутрішнього користування.

Працівники Apple випадково дали клієнтові не той "хард"

Вчора з вини співробітників сервісного центру Apple, їх клієнту в руки потрапив жорсткий диск, доверху забитий даними, призначеними тільки для внутрішнього користування.

Повідомляється, що клієнт отримав жорсткий диск з конфіденційними даними, разом з комп’ютером Mac, який він раніше здав на сервісне обслуговування.

Передбачалося, що на диску повинні знаходитися дані резервного копіювання з його пошкодженого комп’ютера. Однак виявилось, що на диск помилково скопіювали дані файлового сервера сервісного центру.

Особа, якій потрапив в руки жорсткий диск, спробувала продати його співробітникам сайту Cult of Mac, і надіслав ілюстрації, на яких можна побачити вміст каталогів. Зокрема, на диску присутні конфіденційні документи, внутрішні розпорядження, техніки ведення продажів, контрольний список проведених робіт Apple Store, схеми пристроїв, графіки розпорядку робіт, фотографії та відео з корпоративних заходів Apple, які призначені тільки для співробітників компанії та багато іншого.

Проте журналісти на операцію не пішли і порекомендували йому повернути дані в Apple.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.