Новини світу. 5 вересня. Тайфун “Талас”, який наблизився до узбережжя Примор’я (Росія), в ніч на понеділок перетворився на тропічний шторм і в найближчу добу змінить погоду в краї.

Тайфун, який понищив Японія, добрався до Росії

Сьогодні вранці тайфун “Талас” знаходився в центральній частині Японського моря, протягом найближчої доби він буде зміщуватися на північ, до південно-східного узбережжя Приморського краю, розповіли в Приморській гідрометеослужбі.

Вже в ніч на понеділок в східних районах краю почалися сильні та дуже сильні дощі. У найближчі добу загроза інтенсивних дощів збережеться.

Західні і південно-західні райони краю, в тому числі і Владивосток, опинилися в тиловій частині шторму. Тут дощі вірогідні, але інтенсивність їх буде набагато менше.

Вона розповіла, що минулої ночі в прибережних районах краю почав посилюватися північний, північно-східний вітер, пориви якого досягають 20-25 метрів за секунду. Очікується, що шторм принесе на схід Примор’я більше місячної норми опадів.

“У середу шторм зміститься по Татарської протоки до узбережжя Хабаровського краю. У Примор’ї погода покращиться, вітер стихне і на більшій частині краю дощі припиняться”, – відзначили в метеослужбі.

Напередодні “Талас” пройшовся через територію острова Сікоку, а пізніше – через південну частину найбільшого японського острова Хонсю, після чого місцеві річки вийшли з берегів і утворилися потужні грязеві потоки, які в основному і стають причиною загибелі людей.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.