Новини технологій. 21 вересня. Інтернет асоціюється з порнографією і іншими “недитячими” матеріалами.

То ж скільки насправді порносайтів є в Інтернеті?

Однак, як показують дослідження, все не так страшно, як здається. Зміст більшості сайтів далекий від сексуальної теми.

У 2010 році експерти підрахували, що серед мільйона найпопулярніших сайтів на планеті лише 42 337, або 4%, присвячені сексу. З липня 2009 року по липень 2010 року 13% пошукових запитів стосувалися еротики, сексу і порнографії. При цьому досить важко сказати, скільки всього порно-сайтів ховається в надрах мережі, адже інтернет занадто величезний і динамічний.

Таким чином, 4% – це досить незначна кількість, порівняно з галасом, яку в останні роки піднімають навколо порнографії в інтернеті. Деякі борці з «дорослим» контентом стверджують, що третина всіх сайтів у мережі містять порноматеріали, хоча це ніколи не було доведено.

На зорі розвитку мережі, коли переважна більшість користувачів були чоловіки, пропорція пошукових запитів по порнографії була дещо іншою: у 1999 році 4-5 з 10 запитів були пов’язані з порно, хоча кількість відвертих сайтів в ті часи буланабагато меншим.

Періодично компанії, що займаються обробкою і передачею даних, з гордістю заявляють про блокування величезної кількості порносайтів, однак цифра в 260 мільйонів звучить нереалістично, інакше на кожного громадянина США доводилося б по одному порнографічному порталу.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.