Новини України. 23 вересня. Сьогодні вранці, на 62-му році життя після важкої хвороби помер народний депутат від фракції БЮТ Володимир Полохало.

Помер Володимир Полохало

Про це повідомили в клініці “Феофанія”.

Фракція БЮТ висловила свої співчуття:

“З глибоким почуттям скорботи ми сприйняли звістку про передчасну смерть нашого колеги.

На 62-му році життя від нас пішла добропорядна людина, патріот, відомий політолог, голова парламентського комітету з питань науки та освіти Володимир Полохало.

За життя Володимир Полохало говорив, що політологія – це його доля. Він зробив неоціненний внесок у розвиток політологічної науки, був автором понад 100 наукових робіт з політології, популярних в Україні і у світі. Він був засновником і шеф-редактором журналу “Політична думка”.

Але найголовніше – Володимир Полохало був Людиною з великої літери. Нашим другом і соратником. Він щиро і безкомпромісно любив Україну і присвятив їй все своє життя.

Світла пам’ять про видатну особистість, професіонала своєї справи, вірного та надійного товариша назавжди залишиться у наших серцях.

Висловлюємо глибоке співчуття родині з приводу важкої втрати – дружині Марині та дітям. Поділяємо Ваше горе, сумуємо й підтримуємо вас у цю важку годину скорботи”, – йдеться в повідомленні фракції.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.