Новини України. 15 вересня. Половина (51%) українців не хоче переїжджати жити і працювати в іншій країні.

16% українців хотіли б переїхати в іншу країну

Крім того, ще 8% завжди агітують іноземців переїхати в Україну.

За даними опитування Research & Branding Group, 16% українців хотіли б переїхати жити і працювати в іншу країну, але позбавлені такої можливості. Ще 10% хотіли б жити і працювати то в Україні, то в інших країнах (2% респондентів вже реалізували це бажання).

Крім того, 8% однозначно хотіли б виїхати за кордон, оскільки там значно краще. Однак займаються від’їздом прямо зараз тільки 1% зі всіх опитаних. Ще 4% не змогли відповісти на питання про перспективи жити і працювати в іншій країні.

На думку українців, зарубіжною країною, в якій найкращим чином реалізований принцип «держава для громадян» є Німеччина, так вважає 20% населення. Потім найбільш привабливими для українців країнами є (у порядку пріоритетності): США – 11% Швейцарія і Швеція по 7%, 5% – Канада, і Великобританія, Росія, Білорусь і Франція – по 4% респондентів. На думку 9% українців, країни, де був би реалізований принцип «держава для громадян» – не існує.

Опитування було проведено Research & Branding Group у період з 12 – 22 серпня 2011 року. Збір інформації проводився методом особистого інтерв’ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2075 осіб. Очікувана середня похибка вибірки складає + -2,2%.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.