Новини здоров’я. 21 вересня. Сексуальні розлади – проблеми, які перешкоджають нормальному статевому життю.

Фізична активність піднімає не лише настрій

З віком ризик сексуальних розладів зростає, але активний спосіб життя допомагає успішно боротися з багатьма статевими дисфункціями, підвищуючи витривалість всього організму.

Навіть невисокий рівень фізичної активності піднімає настрій і підтримує органи і м’язи статевої системи в тонусі. Як показали дослідження, 20 хвилин фізкультури роблять жінку більш сексуально збудливою і підвищують рівень тестостерону у чоловіків.

Експерти відзначають зв’язок між фізичною формою, самооцінкою, зовнішнім виглядом, бажанням і сексуальною функцією. Наукові дані свідчать про те, що заняття на біговій доріжці поліпшують витривалість під час сексу: кожна додаткова хвилина бігу щодня подовжує статевий акт на 2,3 хвилини.

З цілою низкою хвороб і дисфункцій статевої системи можна боротися, якщо займатися спортом. Приміром, фізкультура захищає від розвитку діабету 2 типу, який пов’язують з еректильною дисфункцією у повних чоловіків. Вправи для м’язів тазового дна є хорошою профілактикою нетримання сечі, а також значно покращують задоволення жінок, особливо які народжували, від занять любов’ю.

Чимало досліджень присвячено вивченню зв’язку між спортом і еркетильною дисфункцією, від якої страждають більше 100 мільйонів чоловіків. Асоціація між хворобами серцево-судинної системи, метаболічним синдромом і імпотенцією досить сильна, а фізичні вправи допомагають боротися з кожною з цих проблем.

Лікарі відзначають значне поліпшення здоров’я людей, які починають більше рухатися. При цьому спорт, на відміну від операції і ліків, не призводить до небажаних побічних ефектів.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.