Новини спорту. 28 вересня. Президент УЄФА Мішель Платіні закликав європейські країни посилити законодавчі заходи, спрямовані на боротьбу з договірними матчами.

Мішель Платіні
Платіні хоче викорінити проблему договірних матчів

Виступаючи на Раді Європи, керівник континентального футболу в черговий раз назвав цю проблему головною загрозою спорту.

Європейський футбол у небезпеці. Не побоюся навіть сказати, що взагалі спорт в принципі знаходиться в небезпеці. Зростаюче число договірних матчів, викликане, багато в чому, діяльністю букмекерів, що приймають ставки в реальному часі, загрожує всім країнам, адже організацією таких ігор займаються кримінальні структури “, – сказав Платіні.

Платіні навів як приклад Італію, Португалію, Іспанію, Великобританію і Польщу, як країни, які прийняли закони, за якими спортивне шахрайство стало кримінальним злочином, але і цей факт, за його словами, поки не є вирішенням проблеми.

“Визнання шахрайства в спорті злочином повинно бути прийнято скрізь, адже у цієї проблеми транснаціональний характер. Це питання спільної відповідальності, етики і справедливості”, – додав Платіні.

За матеріалами Спорт-Экспресс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.