Новини науки. 29 вересня. Сон – це життєво необхідний організму процес, в ході якого ми відпочиваємо, відновлюємо і набираємо сил.

положення уві сні
Під час сну тренується наша пам'ять

Вчені з США додають, що сон потрібен нам для навчання і запам’ятовування, яке протікає несвідомо.

Вчені вважають, що натрапили на нову, невивчену раніше форму пам’яті.

«Відомо, що під час сну мозок переробляє інформацію без нашого відома, і, можливо, ця активність покращує функцію пам’яті, коли ми спимо», – розповідають автори нового дослідження, в якому взяли участь більше 250 людей.

Знову відкрита «пам’ять сну» по-різному впливає на нашу звичайну здатність запам’ятовувати. У деяких вона значно покращує цю здатність, а в інших ніяк на неї не діє.

«Ми з вами можемо лягати в один і той же час і отримувати однакову кількість сну, але моя пам’ять від цього значно зміцниться, в той час як у вас не буде жодних змін», – пояснюють вчені, додаючи, що у більшості людей пам’ять все ж зміцнювалася завдяки процесам, що відбуваються уві сні.

На думку експертів, цю окрему форму пам’яті неможливо перевірити за допомогою традиційних тестів. Її виявлення – лише перший крок до розуміння її впливу на процес запам’ятовування і навчання. У кожному разі, відкриття вчених зайвий раз підкреслює необхідність адекватного сну.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.