Новини України. 11 вересня. Мешканці будинку в місті Південне, що під Харковом, вже кілька днів живуть, як на пороховій бочці.

У цьому дворі вже п'ятий день лежить снаряд

Минулого четверга в декількох метрах від житлового будинку під час проведення земляних робіт вони виявили снаряд часів Великої Вітчизняної війни.

«У четвер вранці бригада замлекопів копала траншею під каналізаційну трубу, – каже місцевий житель Ігор Гриценко. – Наткнулися на щось залізне, спочатку думали, що це болванка. А коли трохи розкопали, зрозуміли, що це снаряд.

Увечері приїхав дільничний, накрив бомбу дощечкою і поїхав. Наш будинок знаходиться буквально у кількох метрах, у мене в сім’ї двоє маленьких дітей. Усі намагаються обходити снаряд, тим більше, що він дуже старий і весь іржавий».

Мешканці будинку звернулися до міськради і місцеве управління МНС, але там сказали: допомога приїде не раніше понеділка. «Цей снаряд безпечний, – говорить помічник начальника управління МНС в Харківській області Ігор Лупандін. – У нас всього дві бригади займаються розмінуванням. А от міліція повинна була виставити наряд біля снаряда».

За матеріалами Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.