Новини культури. 24 вересня. Раніше не видана фотосесія знаменитої красуні буде виставлена ​​на аукціоні за рішенням суду у справі про банкрутство її автора.

Одна з перших модельних фотографій Мерилін Монро

Унікальні знімки 1946 року юної Норми Джин Доерті, якій ще тільки належить стати всесвітньою улюбленицею Мерилін Монро, підуть з молотка в Лос-Анджелесі в грудні.

Суд штату Флорида розглянув справу про банкрутство фотографа Джозефа Джасгура, якому належать усі права на знімки і негативи починаючої зірки.

Майстер був найнятий в далеких сорокових роках модельним агентством Blue Book для зйомки тоді ще нікому не відомої молоденької красуні Норми Джин.

Одна з перших модельних фотографій Мерилін Монро

Представник аукціону заявив, що фотографії не отримали тоді широкого розголосу, і пізніше послужили частиною судового розгляду їх автора, що тривав протягом 20 років.

“Цілком можливо, що це найцінніші знімки Мерилін Монро, тому що ця фотосесія є однією з найбільш ранніх, відображає початок її кар’єри. Велика рідкість, коли разом з фотографіями можна також придбати і права на них,” – прокоментував спеціаліст, що оцінював фотосесію.

Одна з перших модельних фотографій Мерилін Монро

Ще не відомо, якою буде початкова ціна унікального експонату. Лот буде частиною аукціону “Ідоли і Кумири”, який пройде в Беверлі-Хіллз з 2 по 4 грудня 2011 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.