Новини світу. 4 вересня. Переговори, які вели представники збройних формувань Перехідної національної ради (ПНР) з силами поваленого режиму лідера лівійської Джамахірії Муамара Каддафі, провалилися.

ПНР втратила терпіння

Про це передає в неділю телеканал Sky News з посиланням на командувача військовими підрозділами ПНР.

Переговори велися в рамках оголошеного опозиційними силами ультиматуму, згідно з яким зміцнилися в ряді міст розбиті війська Каддафі повинні скласти зброю.

ПНР напередодні продовжила на тиждень строк ультиматуму, щоб уникнути кровопролиття і руйнувань, і почала вести переговори з військовими Каддафі. Після повідомлення про провал переговорів окремі підрозділи збройних формувань опозиції заявили, що незабаром атакують позиції колишнього диктатора до закінчення терміну ультиматуму.

“Наші формування в 40 милях від міста Бані-Валід, через кілька годин ми увійдемо до міста. Наше терпіння скінчилося. Ми вже й так надали достатньо часу їм (силам Каддафі)”, – сказав Махмуд Абдул Азіз, представник опозиційних підрозділів, які хочуть атакувати війська Каддафі.

За попередніми даними, полковник Каддафі сховався зі своїми прихильниками саме в Бані-Валід, а не в Сірте – його рідному місті.

ПНР заявила, що ультиматум діятиме до 10 вересня, після чого революційні сили підуть у наступ. До закінчення цієї дати міста, де присутні сили Каддафі, залишаться в оточенні.

Джерело Ежедневник

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.