Новини політики. 24 вересня. Опозиція не виключає хвилі соціальних протестів через проект бюджету на 2012 рік.

Андрій Павловський розкритикував проект бюджету на 2012 рік

Про це заявив народний депутат від партії Батьківщина Андрій Павловський в ході експертного опитування, проведеного Інститутом Горшеніна, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Зокрема, Павловський звернув увагу на антисоціальний характер проекту бюджету на наступний рік. За його словами, всі соціальні показники в проекті державного бюджету знижені, навіть прожитковий мінімум розрахований на застарілій методологічній базі, яка суттєво занижує реальну цифру.

“Коли я дивлюся на останній бюджет, я думаю, чому останнім часом так популярні серед молоді фільми про вампірів – про те, як можна вижити за рахунок смерті інших людей. От саме цей бюджет яскраво демонструє нам, що уряд продовжує, всупереч своїм передвиборним обіцянкам, пити кров українського народу”, – сказав він.

Парламентарій зазначив, що у нього створюється враження, ніби уряд не розуміє, що своїми антисоціальними діями викликає масове народне обурення. Павловський також не виключає, що саме для того, щоб збити хвилю народного обурення, “режим Януковича завчасно кинув лідерів опозиції до в’язниці”.

Він також зазначив, що уряд мав намір відмінити пільги ряду соціально незахищених груп для того, щоб прибрати підстави для звернення громадян до судів за компенсаціями. “Уряд вирішив, що немає соціальних виплат – немає проблеми, немає судових позовів”, – заявив нардеп.

На думку парламентарія, це пов’язано із провальною бюджетною політикою уряду, яка не дозволяє фінансувати виплати в повному обсязі, а також оплачувати компенсації, що присуджуються громадянам у зв’язку зі скороченням пільг. Павловський переконаний, що, незважаючи на це, народ буде змушувати владу якщо не виконувати свої обіцянки в повному обсязі, то хоча б дотримуватися якихось мінімальних соціальних гарантій. І як приклад парламентарій згадав нещодавній штурм парламенту афганцями і чорнобильцями.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада відмовилася відхилити проект державного бюджету на 2012 рік і прийняла його до розгляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.