Новини світу. 19 вересня. Причиною катастрофи Ту-134 в червні в Карелії стало неприйняття рішення про відхід на друге коло, а її чинником – легка ступінь сп’яніння штурмана.

Штурман Ту-134, який впав в Карелії пив в польоті

Про це йдеться в повідомленні Міждержавного авіаційного комітету (МАК).

“Причиною катастрофи літака Ту-134А при виконанні заходу на посадку в умовах, гірших метеорологічних мінімумів аеродрому… стало неприйняття екіпажем рішення про відхід на друге коло і зниження літака нижче встановленої мінімальної безпечної висоти при відсутності візуального контакту з вогнями наближення і наземними орієнтирами, що призвело до зіткнення літака з деревами і землею в керованому польоті”, – йдеться в повідомленні.

Одним з факторів, які сприяють катастрофі стала незадовільна взаємодія в екіпажі та управлінні ресурсами з боку командира судна при виконанні заходу на посадку, що виразилося в “підпорядкуванні діяльності командира повітряного судна штурману, який виявляє підвищену активність і знаходиться в легкому ступені алкогольного сп’яніння, і фактичне усунення другого пілота з контуру управління повітряного судна на кінцевому етапі аварійного польоту”, йдеться в повідомленні МАК.

Нагадаємо, Ту-134 авіакомпанії “РусЕйр” розбився в ніч на 21 червня при заході на посадку недалеко від аеропорту Петрозаводська. На борту були 52 особи, з них 44 загинули під час аварії, а троє з восьми постраждалих пізніше померли в лікарнях.

Через місяць після катастрофи Північно-Західна транспортна прокуратура заявила, що виявила безліч порушень в аеропорту Петрозаводська.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.