Новини політики. 19 вересня. «Наша Україна» та інші націонал-демократи можуть вийти з фракції НУНС, якщо у вівторок з неї не виключать депутатів, які підтримують владу.

НУНС чистять від "тушок"

Як пояснило джерело у фракції, виключення «тушок» було ініційовано В’ячеславом Кириленком та Олександром Третьяковим, щоб забезпечити собі більшість в частині НУНС і з його допомогою поміняти лідера фракції – замість Миколи Мартиненка передбачалося обрати В’ячеслава Кириленка. Однак, за словами джерела, реформу НУНС блокує Арсеній Яценюк, який намагається зберегти на чолі фракції члена «Фронту змін» Мартиненка, повідомляє “Сегодня”.

«Сам Мартиненко голосував проти виключення «тушок», і Яценюк робив все, щоб рішення виявилося нелегітимним через відсутність кворуму (34 депутата з 67 в НУНС. – Авт.) – Його прихильники під тим чи іншим приводом втекли із засідання».

Якщо завтра спікер парламенту Володимир Литвин не оголосить про виключення прихильників влади з НУНС, нашоукраїнці можуть утворити свою депутатську групу; з ними можуть вийти група В’ячеслава Кириленка «За Україну!» і троє рухівців, під питанням 6 депутатів з УНП. У загальній складності нова група може скласти від 18 до 26 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.